Aktuality

Cíl/učel programu: Cílem poskytnutí finanční podpory v dotačním programu je zkvalitnění a zdokonalení odborných schopností členů jednotek SDH obcí JMK - kategorie JPO III, které jsou zařazeny do Plošného pokrytí území Jihomoravského kraje jednotkami požární ochrany.

» detaily programu

Cíl/učel programu: Cílem dotačního programu je podpořit činnost destinačních organizací v turistických oblastech Jihomoravského kraje za účelem zlepšení řízení a koordinace rozvoje cestovního ruchu.

» detaily programu

Cíl/učel programu: Tyto dotace jsou určeny pro konkrétního žadatele z důvodů zvláštního zřetele hodných, a to zejména pro okruh projektů, které nejsou v předmětném období podporovány žádným z vyhlášených dotačních programů.

» detaily programu

Cíl/učel programu: podpora zpracování územních plánů

» detaily programu

Cíl/učel programu: Zkvalitnění infrastruktury cyklistické dopravy jako součásti budování systému bezpečných cyklostezek, cyklotras a tras MTB na území Jihomoravského kraje

» detaily programu

Cíl/učel programu: Jihomoravský kraj podporuje poskytování domácí hospicové péče v Jihomoravském kraji. Smyslem této péče je umožnit nevyléčitelně nemocným pacientům v terminálním stádiu života dožití ve vlastním sociálním prostředí.

» detaily programu

Cíl/učel programu: Cílem a účelem tohoto dotačního programu je posílení zájmu studentů o nelékařské zdravotnické obory a zajištění kvalifikovaných zdravotních služeb obyvatelstvu v nemocnicích zřizovaných Jihomoravským krajem.

» detaily programu

Cíl/učel programu: Podpora neinvestičních činností NNO, obcí, DSO a škol v oblasti environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty.

» detaily programu

Cíl/učel programu: Podpora naplňování cílů Koncepce podpory mládeže na období 2014-2020, podpora neformálního vzdělávání dětí a mládeže na krajské úrovni.